top of page

Päťtýždňový skupinový program pre chudnutie
s rastlinnou stravou

About

Program na princípoch Whole Food Plant-based Diet, jedného z najzdravších spôsobov stravovania vôbec, ktorý navyše umožňuje chudnúť bez hladovania. Zahŕňa totiž tie najzdravšie potraviny, ktoré sú prirodzene nízkokalorické a bohaté na vlákninu. S pomocou jednoduchých zásad a 100% rastlinných jedálničkov s rýchlymi receptami sa naučíte týmto spôsobom stravovať a vďaka podopore skupinky a zo strany lektora na to nebudete sami.

Priemerné výsledky absolventiek
za 5 týždňov

 váha 

-5,1

 kg 

 cholesterol 

-1,15

 mmol/l 

LETNÝ PB PROGRAM
 10.6. - 15.7. 

Letný turnus už prebieha a všetkých osem účastníčok už nám úspešne chudne :-)

Pridajte sa k odberu noviniek a dozviete sa hneď ako otvoríme poradovník na jesenný turnus.

Poradovník je zatvorený

 Ukážkové  jedálničky 

Každý týždeň dostanete štvordňový ukážkový jedálniček so 100% rastlinnými receptami. Zvyšné tri dni bude rozhodovanie na vás, aby ste sa naučili používať zásady programu samostatne v každodennom živote a mali tiež priestor pre vašu vlastnú kreativitu.

 Spolupráca a podpora v uzavretej skupinke 

Nebyť na zmeny sám je dôležité. V každom turnuse programu máme preto novú Facebookovú skupinku, kam budete každý deň zdieľať jednu fotku jedla podľa zásad programu. Vďaka tomu budete mať motiváciu zmeny naozaj spraviť a zároveň sa budete inšpirovať od ostatných

 Skupinové stretnutia online 

Počas šiestich skupinových online stretnutí sa postupne naučíte to najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť pre dlhodobo udržateľné chudnutie a budete tiež spolupracovať s ostatnými pri drobných úlohách a diskutovať. Ak sa vám nepodarí pripojiť naživo, nevadí, dostanete záznam stretnutia.

Tie najdôležitejšie informácie ktoré sa nezmestili do živých stretnutí budete počas programu dostávať tiež vo forme krátkych videí. Naučíte sa viac 

o príčinách priberania a potravinách, ako vznikajú chronické ochorenia a tiež behaviorálne techniky, ktoré vám pomôžu si novú váhu aj udržať.

 Krátke videá 

Referencie absolventiek programu

Jana (46)

Program odporúčam každému bez ohľadu na vek a váhu. Za 5 týždňov som schudla 5 kg z tuku. Znížila sa mi hladina cholesterolu, ktorú som mala neuveriteľne vysokú. A konečne nemám problémy s kyselinou.
 
V programe pokračujem a mala som veľké šťastie, že som natrafila na človeka, ktorý nesľubuje nereálne ciele a naozaj rozumie tomu čo robí. Jeho zanietenosť je nákazlivá.
Ešte raz ďakujem.
LETNÝ PB PROGRAM
 10.6. - 15.7. 

Letný turnus už prebieha a všetkých osem účastníčok už nám úspešne chudne :-)

Pridajte sa k odberu noviniek a dozviete sa hneď ako otvoríme poradovník na jesenný turnus.

Poradovník je zatvorený

O lektorovi

Ing. Radek Látal, DiS.

Autor PB Programu a zapálený odborník na výživu.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Vyštudoval odbor Výživa ľudí a je držiteľom certifikátu

Plant-based nutrition. Od roku 2018 sa venuje výživovému poradenstvu pre vegánov a ľudí so záujmom o rastlinnú stravu a v rámci doktorátu realizuje výskum, zameraný na chudnutie s pomocou rastlinnej stravy (Whole Food Plant-based Diet).

Radek Látal foto
bottom of page